9 stycznia 2016

Kosmetyczną testerką zostaje...

Cóż może być lepszego od miłego rozpoczęcia zimowego dnia? Myślę,że tylko duża dawka optymizmu, pozytywnej energii i przyjemnych wibracji. Na początek tego weekendu wywołam uśmiech na twarzy jednej osoby. A to wszystko za sprawą akcji testowania, którą zorganizowałam pod koniec grudnia. Dziękuję za każde zgłoszenie. Wszystkie przeczytałam po kilka razy i zaczynam żałować,że mogę wybrać tylko jedną osobę.

Nie będę przedłużać, dlatego z przyjemnością ogłaszam,że testerką pierwszego kosmetyku z akcji "Zostań kosmetyczną testerką" zostaje SzaroKolorowa.Tym samym otrzymuje ona do testów szampon przyspieszający wzrost i zapobiegający wypadaniu włosów DF5 Dermo Future. Adres możesz wysłać w wygodnym dla siebie miejscu - na maila, lub na fan stronę.

Pozostałym uczestnikom dziękuję i zapraszam do śledzenia bloga. Nowy rok będzie bowiem obfitował w wiele ciekawych wpisów i atrakcji.

10 komentarzy:

Witaj na moim blogu. Miło mi,że do mnie zajrzałeś :) Jeśli już jesteś zostaw po sobie jakiś ślad, ale nie spamuj linkami - wierz mi - znajdę Cię i bez tego :)

Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów:)