6 maja 2013

"Baron Jewellery-niepowtarzalna biżuteria dla kobiet" kilka słów ode mnie :)


Dzisiaj dla odmiany nie będzie o książkach i kosmetykach, ale o biżuterii :) Każda z z nas lubi błyskotki-to fakt, którego nie da się zaprzeczyć:) Na rynku mamy teraz ogromny wybór i często zastanawiamy się co kupić, by wyglądać ładnie, oryginalnie, niepowtarzalnie..
Od jakiegoś czasu podziwiam produkty firmy Baron Jewellery i dzięki uprzejmości marki miałam okazję zapoznać się z dwoma z nich za co bardzo dziękuję. Na zdjęciach komplet naszyjnik i kolczyki z koralików.


        


Robi wrażenie, prawda? ;)
Baron Jewellery to zespół młodych artystów i projektantów, którzy mają wielką pasję. Dzięki wspaniałemu podejściu do klienta, zjednali i moje uznanie.


                          


Do każdego klienta podchodzą indywidualnie, służą radą i pomocną dłonią. Pomogą dopasować kolczyki do kształtu twarzy, jak również skompletować biżuterię na różne okazje. Podpowiedzą jak dbać o biżuterię,żeby służyła nam lata i lśniła jak nowa. Nie zdarzyło mi się jeszcze,żebym miała jakąkolwiek nieodpisaną wiadomość z ich strony-zawsze stawiają klienta na pierwszym miejscu.

Baron Jewellery tworzy biżuterię dla każdego. Ciekawe pomysły i staranne wykonanie przyciągają klientów w każdym wieku. Te małe dzieła sztuki, sprawią że nikt nie przejdzie obok nas obojętnie. Zobaczcie sami jak się prezentują.

Baron Jewellery znajdziecie tu: http://www.baronjewellery.com/
i tu: https://www.facebook.com/BaronJewelleryCom?fref=ts                                                  


POLECAM :)4 komentarze:

Witaj na moim blogu. Miło mi,że do mnie zajrzałeś :) Jeśli już jesteś zostaw po sobie jakiś ślad :)

Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów:)

Zostawiając komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.