25 czerwca 2013

Konkurs dla dzieci i mam :)Kochani zostałam poproszona o udostępnienie informacji o konkursie, a że to wszystko w dobrej sprawie, bo dla dzieci z domu dziecka, to ja jako matka nie mogłam odmówić.Wspólnie z Domem Dziecka w Warszawie Bakuś jako wiodąca marka serków dla dzieci chciałby zaprosić wszystkie mamy i dzieci do wzięcia udziału w cukierniczym konkursie na najlepszy deser dziecięcy!
Zasady konkursu są bardzo proste:
1. Należy polubić wpis na Facebooku Bakusia.
2. Poprzez Facebooka wymyślić i przesłać przepis na najsmaczniejszy deser z wykorzystaniem Bakusiowego serka.

Inwencja twórcza konkursowego deseru jest dowolna – można wykorzystywać wszystko! Babeczki, ciastka, placki, owoce, kolorowe galaretki, polewy, cukiereczki i to na co tylko macie ochotę! Niech Was poniesie wyobraźnia :)Finał konkursu odbędzie się w warszawskim Domu Dziecka im.ks. Baudouina. O zwycięskim przepisie zadecyduje jury składające się z najmłodszych dzieci a wyniki ogłosimy zaraz po zakończeniu konkursu.

Do piątku 28 czerwca 2013 r. Bakuś czeka na Wasze kreatywne, pełne wyobraźni i kolorowe przepisy na najlepszy deser dziecięcy z wykorzystaniem Bakusiowego serka. Organizatorzy akcji wierzą, że Wasza pomysłowość okaże się skuteczna, a dzieci podczas finału będą miały rączki pełne pracy. Dla zwycięskich pomysłów zostanie przyznana nagroda jaką będzie robot kuchenny oraz dwienagrody niespodzianki!

Czy lubicie słodkości-pyszności? Czy zdarzyło się aby ktoś pochwalił Wasze ciasteczka? Czy Wasze pociechy lubią pomagać Wam w kuchni? Jeśli tak to ten konkurs jest właśnie dla Was!

Myślimy, że to radosne wydarzenie spowoduje uśmiechy na tak często smutnych twarzyczkach wychowanków Domu Dziecka a Wam pozwoli na rozwinięcie skrzydeł wyobraźni. Powodzenia!

4 komentarze:

 1. No przykro mi,ze nikt tu nie zajrzał...a szkoda....na pewno inni mają masę pomysłów na różne fajne przepisy itd...ja niestety kucharką chyba nigdy nie będę-nie potrafię nic ugotować-wszystko przez to,ze obarczyłam tym męża i tak już zostało....trochę mi głupio z tego powodu,ale i wygodnie nie ukrywam....
  Naprawdę mi przykro,ze nikt nie bierze udziału w tym konkursie,ja odpadam na starcie bo jest totalnie nie dla mnie,ale wiem,ze inne dziewczyny miałyby się czym pochwalić ...nikogo jednak nie zmuszę:(

  OdpowiedzUsuń
 2. oj szkoda ,że przeoczyłam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też przegapiłam. No cóż, nie zawsze wszystko wpada w oko. Szkoda :(

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Miło mi,że do mnie zajrzałeś :) Jeśli już jesteś zostaw po sobie jakiś ślad :)

Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów:)

Zostawiając komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.