22 kwietnia 2013

Parę słów o sobie;)

Za 3 miesiące obchodzę urodziny:) Kolejne.. Latka lecą i czas mija bezpowrotnie. Aby go trochę zatrzymać postanowiłam zacząć pisać bloga:) Mam prawie 27lat, cudną 2.5letnią córeczkę i trochę czasu kiedy niunia drzemie w dzień więc może wypali;)

Mam wiele zainteresowań i pasji:) Moim pierwszym nałogiem jest czytanie:) Uwielbiam zatopić się w lekturze, zapomnieć o problemach, przenieść się do innej rzeczywistości, poznać nowe kraje , obyczaje, historię. Wraz z bohaterami przeżywam ich radości i smutki, miłości i rozstania. W książce czeka mnie niezliczona masa przygód i wierzcie mi zawsze na nią znajdę czas choćbym miała czytać w nocy:) Wiem,wiem to już jest nałóg ha ha:) Jednak lepiej mieć taki niż bardziej problemowy;)

Kocham też kosmetyki:) heh, a która babka nie kocha;) Uwielbiam testować, kupuję nowości, wypróbowuję jak działają i wystawiam opinię:) Wszystko,żeby znaleźć swój numer jeden:) W końcu żyje się tylko raz i wszystkiego trzeba spróbować;)

W moim blogu znajdą się więc recenzję zarówno książek i opinię na temat kosmetyków. Trochę o dzieciach, mamach i codziennym życiu, w którym zawsze wiele się dzieje. Zapraszam więc wszystkich, których interesuje ta tematyka :)

Znajdziecie mnie też na facebooku: https://www.facebook.com/pages/Zaczytana-mama/533237096714946?fref=ts Zapraszam:)

3 komentarze:

  1. ja tez kocham kosmetyki, próbki, konkursy, fajny blog zycze wielu czytelników

    OdpowiedzUsuń
  2. na pewno będę tu zaglądała

    OdpowiedzUsuń
  3. świetnie, bardzo mi się tu podoba :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Miło mi,że do mnie zajrzałeś :) Jeśli już jesteś zostaw po sobie jakiś ślad :)

Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów:)

Zostawiając komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.