8 lipca 2015

I did it !! ---> my blog my passion

To był mój debiut! Choć wcześniej miałam kilka epizodów na scenie, byłam proszona o prowadzenie różnych akcji to jednak nigdy wcześniej nie organizowałam blogerskiego spotkania. Pomysł, żeby zorganizować coś swojego kiełkował już jakiś czas w mojej głowie, ale ciągle ostateczną decyzję odkładałam na  "lepszy moment". W końcu zadałam sobie proste pytanie - "jak nie teraz, to kiedy?". Klamka zapadła, a ja ostro zabrałam się za organizację.
zdj. Daria Krzewina

Organizacja takiego wydarzenia pochłania mnóstwo czasu i energii. Kiedy zaczęłam o nim myśleć nie sądziłam,że będzie to takie pracochłonne. Na to, aby wszystko przygotować i dopiąć na ostatni guzik poświęciłam 3 mesiące, wiele nieprzespanych nocy i burzę różnorakich emocji. Załatwianie sali, a co za tym idzie menu, które każdej uczestniczce będzie odpowiadać, dopilnowanie wpłat za catering, organizacja warsztatów, korespondencja ze sponsorami i uczestniczkami. Przyjmowanie przesyłek, robienie zdjęć ich zawartości i ich rozdzielanie.. To wiele godzin ciągłej pracy. Na jednego kuriera po tym jak przez ostatnie 2 tygodnie dzień w dzień przywoził mi przesyłki nawet mój pies przestał szczekać, z czego śmialiśmy się do łez  Do tego wszystkiego dochodzi normale życie,  wychowywanie córki i obowiązki domowe. Nie było to łatwe, ale jestem z siebie dumna,że udało mi się ostatecznie wszystko to połączyć.

zdj. Daria Krzewina

W końcu nadszedł tak wyczekiwany przeze mnie dzień spotkania. 27czerwca przyjechało do Mogilna 20 wspaniałych blogerek z różnych zakątków Polski. Oprócz dziewczyn z województwa kujawsko pomorskiego, były również te z wielkopolskiego, małopolskiego, łódzkiego, warmińsko mazurskiego. Wspaniale było je wszystkie zobaczyć w jednym miejscu, poznać na żywo, porozmawiać, wymienić doświadczeniami... Niesamowite przeżycie. Spotkałyśmy się w "grzybku", który należy do Restauracji Boss. Miałyśmy cały domek i leżący przy nim ogródek dla siebie.


zdj. Daria Krzewina

Na początek zaprosiłam dziewczyny do stołu, na którym oprócz jedzenia czekały na nie już pierwsze upominki. Niektóre z nich jechały do mnie wiele godzin, więc nie mogłam pozwolić, aby głodowały. W międzyczasie, aby przełamać pierwsze lody każda z nas się przedstawiła i powiedziała kilka słów o swoim blogu.


zdj. Daria Krzewina


Po tym jak napełniliśmy nieco swoje brzuchy odbyły się warsztaty marketingowe, które poprowadziła Iza z bloga Nie tylko różowo.  Podczas ich trwania analizowałyśmy najczęściej popełniane błędy dotyczące współpracy między blogerem a firmą.

zdj. Ania Pietrzak


Kolejne poruszały tematykę urodową. Poprowadziła je Iza, autorka bloga The secret of hesling . Dowiedziałyśmy się na nich jak samodzielnie przygotować sobie kosmetyk, korzystając wyłącznie z naturalnych składników. Każda z nas otrzymała broszurki z kilkoma przepisami.

zdj. Ania Pietrzak
zdj. Daria KrzewinaOstatnie warsztaty – rękodzielnicze, poprowadziła Kasia, założycielka strony HandMade Kasi. Na tych warsztatach tworzyłyśmy własną, autorską biżuterię, którą mogłyśmy zabrać ze sobą do domu.  Dodatkowo Kasia zaproponowała nam bardzo atrakcyjny rabat na zakup biżuterii, którą ze sobą przyniosła. Była to świetna zabawa!


zdj. Ania Pietrzak
Oprócz tego każda z nas mogła dobrać sobie odpowiedni do swojej karnacji kolor podkładu mineralnego marki Pixie Cosmetics która udostępniła nam potrzebne do tego narzędzia i materiały, oraz zakupić książkę Izy z autografem.

zdj. własne
zdj. Daria Krzewina
Zawsze chciałam, aby organizowane przeze mnie spotkanie oprócz wymiany doświadczeń i nabycia nowych umiejętności miało jeszcze jeden, szczytny cel. Tak też się stało. Na My blog my passion, odbyła się również zbiórka pieniędzy dla chorej na mukopolisacharydozę pięcioletnią Roksankę, która odwiedziła nas wraz ze swoją  mamą i młodszą siostrzyczką. Karolina opowiedziała nam o chorobie swojej córeczki. Była to bardzo poruszająca historia. Kiedy Karolina mówiła, z trudem powstrzymywałam łzy, które widziałam również w oczach innych uczestniczek.

zdj. Daria Krzewina


Przekazałam dziewczynkom książeczki od Wydawnictwa Babaryba, a mamie upominek marki Bielenda. Później zostały jeszcze chwilę z nami bawiąc się z naszymi najmłodszymi blogerami.


Ostatecznie na leczenie i rehabilitację Roksanki udało nam się uzbierać 920 zł, która zostanie wpłacona na konto Stowarzyszenia chorych na mukopolisacharydozę i choroby rzadkie, trzymające pieczę nad dziewczynką.

zdj.Ania Pietrzak
Uczciliśmy to pysznym tortem :) Było wspaniale .

zdj. Daria KrzewinaZ całego serca dziękuję wszystkim uczestniczkom spotkania. Jesteście niesamowicie, a czas spędzony z Wami był czystą przyjemnością. A oto one:

1. Anna Pietrzak http://chbelleap.blogspot.com/2.
Klaudia Osmanowska http://mamatezkobieta.pl/
4 + 5. Paulina i Martyna Kwiatkowskie http://www.sisters92.pl/


6. Patrycja Madej http://taknieidealni.blogspot.com/7. Magdalena Rychwicka http://megichlopaki.pl/


8. Magdalena Papadopoulos-Woźniak http://dziennik-mamy.blogspot.com/


10. Karolina Kamińska http://zuzinkowyswiat.blogspot.com/11. Maria Smolarek-Wilińska (po lewej)  http://marcelka-fashion.blogspot.com/

13 + 14. (od lewej) Daria Krzewina http://www.dzikawozkowa.pl/ i Weronika Szurko
http://www.budujacamama.pl/15. Marta Świerczyńska http://mamawbiegu.pl/16 + 17. (od lewej) Ewelina Wielochowska http://skinandtheacne.blogspot.com/ i Anastazja Kazak
http://stazyjka0203.blogspot.com/
18. Joanna Śmiech http://capigliatura.blogspot.com/ Zobaczycie ją na zdjęciu grupowym, po prawej stronie z nogami do samego nieba.

19.
Justyna Sobczyk http://hushaaabye.blogspot.com/ , która ostatecznie na spotkanie nie dotarła, ale choć nie musiała to pomogła mi w zorganizowaniu 3 sponsorów, za co dziękuję.

20. Na koniec moja skromna osoba http://zakrecony-swiat-marty.blogspot.com/

zdj. Ania Pietrzak
zdj. Ania Pietrzak
Podczas My blog my passion miałyśmy okazję poznać produkty wielu cudownych marek i rękodzielników,którym poświęcę osobny post, ale już teraz dam Wam nacieszyć oko :)
*Autorką zdjęć jest Lady Amarena Photography , chyba,że zdjęcie jest podpisane inaczej. Dzięki Martuś za kawał dobrej roboty :)

Tematem przewodnim wydarzenia było hasło „Jeśli chcesz, to możesz wszystko”. Chciałam udowodnić ,że pomimo różnych przeciwności losu trzeba przeć do przodu, dążyć do realizacji założonych celów, a przy tym ciągle nad sobą pracować i się udoskonalać. Nie ukrywam, że miałam chwilę zwątpienia. Zastanawiałam się czy uda mi się wszystkie moje plany wprowadzić w życie, czy koleżankom z branży będzie się podobało? W końcu przejechały do mnie wiele kilometrów  i nie chciałam, aby czuły się zawiedzione. Sama niepotrzebnie się nakręcałam, a później rzuciłam wszystko na jedną kartę. Jak to się mówi co ma być to będzie.
Drugim i chyba najważniejszym aspektem była kwestia niesienia pomocy innym. Chciałam pokazać, że nie trzeba mieć wiele, by pomagać, wystarczy odrobina chęci i pomysł na to jak to zrobić.

Tyle o nas i o tym co się działo na spotkaniu. W następnej części poznacie naszych partnerów i sponsorów, którym będę bić wielkie brawa za ich zaangażowanie w tworzenie tego eventu. Naprawdę na to zasłużyli.  A ja.. mimo,że były momenty, w których dwoiłam się i troiłam, a nawet zarzekałam, że nigdy więcej się za to nie zabiorę (tak, tak były takie chwile), to już mam pewien zarys kolejnej edycji :)

50 komentarzy:

 1. Cudownie <3 Jeszcze raz PRZEOGROMNE PODZIĘKI <3 Tak, jak mówiłam, jesteś Czarodziejką ^^ Dziękuję Tobie i wszystkim dziewczynom, które poznałam dzięki temu spotkaniu :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He he muszę sobie zakupić jakąś różdżkę ;) Dzięki wielkie <3

   Usuń
 2. kochana świetna relacja.
  a samo spotkanie było super - perfekcyjnie przygotowane pod każdym względem! !!
  jesteś wielka - jeszcze raz gratuluję tego przedsięwzięcia !
  cieszę się, że mogłyśmy się spotkać na żywo :**
  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również się cieszę :) Oby częściej ! :)

   Usuń
 3. Spotkanie wygląda na bardzo udane ;) Miałyście multum fajnych atrakcji, chętnie posłuchałabym "wykładu: na temat współprac i błędów najczęściej popełnianych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie wykłady były bardzo interesujące. Dziewczyny są wspaniałe :)

   Usuń
 4. Dziękujemy bardzo! Marta jesteś po prostu niesamowita. Sama ogarnęłaś to spotkanie, domyślam się tylko ile pracy i nerwów Cię to kosztowało. Spotkanie z Roksanką i jej mamą było niezwykłe, cieszę się, że choć trochę mogłyśmy pomóc.
  Prezenty cudowne, odkryłam mnóstwo fantastycznych kosmetyków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Iza fantastycznie było Cię poznać ! Pracy było sporo, ale warto było. Wspomnienia i spotkanie z Wami, oraz z Roksanką bezcenne :)

   Usuń
 5. Świetne zdjęcia :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zasługa Lady Amarena Photography, Cherry belle, i dzikiej wózkowej :)

   Usuń
 6. Spotkanie wygląda na bardzo udane i świetnie zorganizowane. Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 7. Widac,że panowała u Was świetna atmosfera.Gratuluje Marto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to jest jak się spotkają kobietki mające taką samą pasję :)

   Usuń
 8. Mój debiut jako organizatorki pod koniec sierpnia :) Wam wszystko pięknie się udało, widać ten klimat na zdjęciach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O daj namiary :) ale znając życie będzie to drugi koniec Polski ;)

   Usuń
 9. Gratuluję, takie zorganizowanie spotkania to naprawdę nie lada wyzwanie .Muszę Ci powiedzieć,że masz uśmiech jak Kasia Pasikowska :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ha ha uśmiałam się :) odpaliłam wujka google w poszukiwaniu uśmiechniętej Kasi i rzeczywiście widzę pewne podobieństwo ;)

   Usuń
 10. Gratuluję! widać, że wszystko świetnie wyszło :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Odpowiedzi
  1. Gwiazdorzyć nie będę, ale cieszę się, że się udało :)

   Usuń
 12. Martuś, odwaliłaś kawał dobrej roboty! Żałuję tylko, że nie zwiedziliśmy Mogilna, nadrobię to następnym razem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A widzisz, muszę pomyśleć o jakimś specjalnym programie dla zwiedzających :) Albo zrobimy sobie afterek :)

   Usuń
 13. Gratuluję takiego sukcesu. Jesteś niesamowita i wielka. :)
  Bardzo żałuję, że nie zapisałam się na spotkanie. Wypadało w tym czasie wesele, które w ostatniej chwili zostało odwołane. Natomiast były też urodziny mojej mamy i nie mogłam jej zostawić. Jednakże jeśli chociaż jeszcze raz urządzisz coś takiego, na pewno się zgłoszę. :)
  Powiem Ci szczerze. Jestem z Ciebie dumna :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj Felcia, Felcia, a żebyś wiedziała,że czekałam na Twoje zgłoszenie :) Poczekam zatem do następnego razu ;)

   Dziękuję :*

   Usuń
 14. Gratulacje Martuś ;) kawał do rej roboty ;) widać, że spotkanie było bardzo udane ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Graguluję!!!
  Świetne spotkanie!

  OdpowiedzUsuń
 16. jaki piękny tort, aż szkoda go zjeść

  OdpowiedzUsuń
 17. Bardzo fajne miejsce spotkania, ale Ty masz figurę! Wyglądasz ślicznie! Super prezenty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejsce fajne i klimatyczne, tylko w środku słabe oświetlenie do zdjęć. Matko, tyle komplementów to nawet mąż mi na raz nie prawi - dzięki ! :*

   Usuń
 18. Ojej takie cuda w Mogilnie? A ja nic nie wiedziałam ;p

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo jesteś z "moich" stron ? :) Głośno trąbiłam o zapisach na blogu i facebooku :)

   Usuń
  2. Z Barcina :) niestety trafiłam do Ciebie dopiero dzis, ale nadrabiam tę zaległość i naprawdę gratuluje swietnej inicjatywy, oraz z tego co widze organizacji i impetu :)

   Usuń
 19. Przygotowałaś fantastyczne spotkanie czego Ci serdecznie gratuluje :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Przygotowanie takiego spotkania to na pewno bardzo wiele wysiłku i pracy. Czytałam już na innym blogu relację, widać że wszystko było bardzo fajne :). Mi na takich spotkaniach bardzo podoba się opcja warsztatów i charytatywna :)

  OdpowiedzUsuń
 21. Świetne spotkanie! Super, że udało się zebrać tyle pieniążków :) Ależ Ty masz figurę!

  OdpowiedzUsuń
 22. Wspaniałe spotkanie! ;] Należą Ci się ogromne gratulacje za to, że jesteś perfekcjonistką.

  OdpowiedzUsuń
 23. Gratuluję, widzę, że dokonałaś zorganizowania wspaniałego wydarzenia, super sprawa :))

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetnie! Jestem zaszczycona, że razem z Wami mogłam w tym spotkaniu uczestniczyć :D :*

  OdpowiedzUsuń

Witaj na moim blogu. Miło mi,że do mnie zajrzałeś :) Jeśli już jesteś zostaw po sobie jakiś ślad :)

Zachęcam do dołączenia do grona obserwatorów:)

Zostawiając komentarz, zgadzasz się na przetwarzanie twoich danych osobowych zgodnie z polityką prywatności.